Haber

MÜZİKÇİ HAKAN YELBİZ KAZALARDA ÖLDÜ(2)

MİLAS’ta meydana gelen kazada hayatını kaybeden müzisyen Hakan Yelbiz’in acı haberinin yanı sıra ünlü isimler de sosyal medya hesaplarından üzüntülerini dile getirdi. Ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlenen, “Sevdiklerimizin değerini yaşarken bilelim. Son vedanın ne zaman olacağını hiçbirimiz bilmiyoruz. Çok üzgünüm Hakan Yelbiz” notuyla paylaştı.

Oyuncu Zafer Algöz duygularını paylaşarak, “Hakan Elbiz trafik kazası geçirerek dünyamızdan uçup gitti yetenekli kardeşim mekanın cennet olsun. Hepimizi çok üzdün” dedi. Oyuncu Celil Nalçakan ise, “Aman Hakan Yelbiz usta, Ah abi biz sana rengarenk temiz kalbin için kelebek derdik. Nerden bilelim hayatının kelebek gibi olacağını ben” paramparça oldum. Mekanın cennet olsun kardeşim. Allah önce Ayper’imize sonra bize sabırlar versin.” .

EŞİNDEN SON PAYLAŞIM Kazada yaralanan Sabine Ayper Yelbiz, sosyal medya hesabından “Yine yollara düştük” şarkısıyla yaptığı paylaşıma, “İzmir Bodrum yolundayız. Yarın gideceğiz” notunu yazdı. Çökertme’yi özleyenleri çıldırtın.”

– Bodrummuğla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu